Spamownik

Spam po przeczytaniu zostaje usunięty. Nie ma potrzeby powiadamiania mnie o nowych rozdziałach, ponieważ blogi, które czytam, dodaję do obserwowanych. Nie uznaję akcji czytam = komentuję, komentarz za komentarz i innych podobnych, zawsze uważałam, że czyta się dla przyjemności, a nie dla musu. Nie na każdego zareklamowanego bloga zaglądam.

3 komentarze:

 1. W trakcie trwania corocznego Jarmarku Św. Dominika, w jednej z kawiarni zostają znalezione zwłoki właścicielki lokalu. Początkowo wydaje się, że kobieta popełniła samobójstwo, okazuje się jednak, że ktoś ją zamordował i upozorował wypadek. Niedługo potem do policji dociera kolejne zgłoszenie o morderstwie. Szybko wychodzi na jaw, że seryjny morderca ma w tym wszystkim cel - pokazać światu prawdę, wymierzyć sprawiedliwość i pozostać przy tym nieuchwytnym.
  Czy policja ma szansę odkryć oblicze mordercy i przerwać ten łańcuch śmierci, czy też to Żniwiarz będzie o krok przed nimi, a gra w kotka i myszkę będzie nadal trwać?

  www.gra-zniwiarza.blogspot.com

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest łatwo wrócić, jeśli ma się do czego wracać, prawda? Hermiona Granger pięć lat temu dokonała wyboru. Wybrała innych, odchodząc. Gdy powraca nic nie jest tym na co wygląda. Śmierciożercy wraz z Anthony'm Nott'em sprawiają, że krew płynie ulicami częściej niż strumienie deszczu. Nowa organizacja - UL, nowi wrogowie i przyjaciele. Kim jest Hermiona Granger i jaką rolę odegra w nowej rzeczywistości? Jak zareagują jej przyjaciele na wieść, że żyje? Kim tak naprawdę jest Theodor Nott: człowiekiem czy potworem? Czy Draco Malfoy odegra w tej wojnie znaczącą rolę? A może zawalczy o coś, za co warto umrzeć?
  I co najważniejsze: czy dożyją czasu otrzymania odpowiedzi?
  Miłość, śmierć i czas.

  Zapraszam Cię do mojego świata, jednak czy go poznasz zależy tylko od Ciebie.
  strzepy-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hermiona zaczyna dostawać tajemnicze listy od nieznanego nadawcy, który nie wiedzieć czemu stara się pomagać Zakonowi w walce z Lordem Voldemortem. Wraz z początkiem roku szkolnego wszystko się zmienia, a cały świat Hermiony wywraca się do góry nogami. Jedynie nocne konwersacje z nieznajomym dają jej moment wytchnienia od problemów. Wie jednak jedno - nie może zignorować żadnego listu.

  Zapraszam na:
  http://dear-granger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Czarodzieje